Akcja “Bezpieczne wakacje”

bezpieczne_wakacje_360_300
Ruszyła ogólnopolska akcja „Bezpieczne Wakacje 2014”
Akcja adresowana jest do szkół oraz dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 5 do 16 lat. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą, wypoczynkiem.
W tym roku odbędą się również dwa konkursy.
Od 1 czerwca w ramach akcji prowadzony jest konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży
– “Moje Bezpieczne Wakacje 2014” – patronat honorowy objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej
oraz informatyczny
– “Interaktywny Produkt IT” – patronat Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Uczestnicy mogą w nich wygrać niepowtarzalne nagrody. Jedną z głównych nagród jest rejs statkiem szkoleniowym NAWIGATOR XXI Akademii Morskiej!- szczegóły na stronie: BezpieczneWakacje.pl (zakładka Konkurs).

Zapraszamy do przyłączenia Waszej szkoły do akcji. Wystarczy na stronie BezpieczneWakacje.pl (zakładka dołącz) przesłać zgłoszenie.
Kategorie