Akcja charytatywna samorządu uczniowskiego

Akcja charytatywna samorządu uczniowskiego ZSLiT

Samorządowcy ZSLiT posłuchali głosu jednej z ich przedstawicielek Klaudii Pytiak i zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy na szczytne cele. Klaudia usłyszała o akcji „Łomża piecze ciasta dla Krystiana” i zaproponowała podobne rozwiązanie w naszej szkole. Pomysł padł na podatny grunt i klasy zobowiązały się do cotygodniowego pieczenia ciasta, a dochód ze sprzedaży przeznaczają dla osób, które tego najbardziej potrzebują. Krystian Krajewski to gimnazjalista, który zachorował na białaczkę. Chłopca czeka chemioterapia i przeszczep szpiku na wszystko potrzebne są ogromne pieniądze. Mamy nadzieje, że uzbierana przez nas skromna suma pieniędzy, chociaż trochę przyczyni się do ułatwienia życia Krystianowi. Na tym jednak nie kończymy, akcja dla Krystiana zachęciła nas by wspomóc również Blankę a w przyszłości inne osoby. Do tej pory ciasta upiekły klasy 4TE, 1TŻ/TF, 3 LOm.

?

?

?

?

Kategorie