Andrzejkowo – mikołajkowy mix w ZSLiT.

Andrzejkowo – mikołajkowy mix w ZSLiT.

Co roku koniec listopada i początek grudnia kojarzą nam się z przyjemnymi tradycjami andrzejek i mikołajek, które mimochodem wprowadzają nas w melancholijny, świąteczny nastrój . Z tej okazji 2 grudnia br. w szkolnej auli ZSLiT miało miejsce radosne świętowanie, przygotowane przez klasy I LO i III TE. Pierwsza z nich przedstawiła w formie prezentacji tradycję andrzejkowo- katarzynkowego spoglądania w przyszłość, druga- w formie skeczu- współczesne spojrzenie na los Mikołajów. Płonące lampki i świece, rozdawane przez elfy i śnieżynki pierniczki oraz babeczki z wróżbami dopełniały bajkowego klimatu całości. Jednak największą popularnością cieszyły się wśród uczniów i nauczycieli wróżby. Organizatorzy zatroszczyli się o to, by-  wśród różnorodnych propozycji-  każdy znalazł cos dla siebie, a kolejki ustawiające się do poszczególnych stanowisk potwierdzały, że tak się stało. ”Ciekawym doświadczeniem było obserwowanie  reakcji osób, które różnie reagowały na usłyszane przepowiednie o przyszłości”- mówiły po zakończonej imprezie szkolne wróżki. „Humorystyczna historia o Mikołaju i jego problemach w  wykonaniu zabawnie  przebranych i ucharakteryzowanych  koleżanek z III TE wywołała uśmiechy nawet u największych ponuraków!!!” – dodawali inni. Pozostaje nam wierzyć, że kolejne szkolne imprezy będą równie udane.

Natalia Barańska, Wiktoria Dębowska I LO

DSC_0420 DSC_0448 DSC_0450 DSC_0457 DSC_0464 DSC_0465 DSC_0529 DSC_0538 DSC_0551 DSC_0557

Kategorie