BAWIMY SIĘ I UCZYMY- „QUIZ MATEMATYCZNO- PRZYRODNICZY”

 

 

 

 

 

 

 

W ramach wzajemnej współpracy ze Szkołą Podstawową Nr.1 w Gubinie oraz promocji szkoły 26.01.2018r w auli Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych odbył się quiz matematyczno-przyrodniczy dla uczniów klas trzecich gimnazjum. W trakcie spotkania uczniowie w pięcioosobowych drużynach rywalizowali w sześciu konkurencjach: „ co w trawie piszczy?”, krzyżówką matematyczną, origami, zadaniem na szybkość i precyzję liczenia, znajomością symboli pierwiastków i związków chemicznych oraz konkurencją polegającą na odgadywaniu rebusów przedmiotowych. W trakcie spotkania uczestnikom została przybliżona również postać Platona, w krótkiej prezentacji przygotowanej przez panią Beatę Unisławską- Główniak. Zwycięzcą konkursu została drużyna w składzie: Iga Andrzejewska, Justyna Giergasz, Aneta Trąkowska, Wiktoria Wojtczak, Julia Samociuk. Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za wspólną naukę i zabawę.

Organizatorzy:

Beata Unisławska-Główniak

Jacek Chorzępa

Monika Bania.

Kategorie