Branżowa Szkoła I Stopnia – Kucharz

WNIOSEK o przyjęcie do szkoły (.docx)    WNIOSEK o przyjęcie do szkoły (.pdf)

Krótka instrukcja elektronicznego składania podań do szkoły:

  1. Jeśli mają państwo zainstalowany edytor tekstu np. MsOffice, OpenOffice lub LibreOffice, można pobrać wniosek z rozszerzeniem *.docx. Po pobraniu pliku otworzyć go w wybranym edytorze i uzupełnić wszystkie potrzebne dane.
    Następnie zapisać wniosek podając dodatkowo w nazwie np. imię i nazwisko ucznia i odesłać na adres: sekretariat@zslit.gubin.pl wykorzystując w tym celu swoją prywatną skrzynkę pocztową.

  2. Jeśli natomiast nie mają państwo żadnego z wymienionych edytorów tekstu, można wtedy pobrać wniosek z rozszerzeniem *pdf.
    Do otwarcia pliku będzie z kolei potrzebny program Adobe Reader, który można pobrać tutaj.
    Po otwarciu wniosku należy go wydrukować i uzupełnić wszystkie potrzebne dane. Następnie można wniosek zeskanować lub zrobić zdjęcie smartfonem i odesłać na adres: sekretariat@zslit.gubin.pl wykorzystując w tym celu swoją prywatną skrzynkę pocztową.

Podania można składać elektronicznie na adres e-mail:
sekretariat@zslit.gubin.pl