Brązowa Tarcza Perspektyw po raz kolejny dla nas!

Brązowa Tarcza Perspektyw po raz kolejny dla nas!

Już po raz kolejny w ogólnopolskim  rankingu  „Perspektyw”, porównującym licea i technika, zostaliśmy wyróżnieni Brązową Tarczą dla Technikum, czyli  znakiem jakości plasującym naszą szkołę wśród najlepszych placówek w kraju. Zgodnie z postanowieniem Kapituły, technika są oceniane za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.  Sukces wynikający z zaangażowania uczniów i nauczycieli   potwierdza markę naszej szkoły – 11 miejsce w województwie to najlepszy powód, by kolejni absolwenci szkół podstawowych dołączyli do najlepszych.

ZATEM – ZAPRASZAMY!!!

Kategorie