Dzień Dziecka w ZSLiT

W tym roku w Dniu Dziecka uczniowie ZSLiT zostali pozytywnie zaskoczeni zaangażowaniem kreatywnych pedagogów. Po trzeciej lekcji zaproszono nas na piknik zorganizowany na boisku szkolnym. Jakże wielkie (jednakże miłe) było nasze zdumienie, gdy zobaczyliśmy, jakie pyszności przygotowali dla nas (i osobiście serwowali) nasi nauczyciele. Sam Pan Dyrektor przyłączył się do działania, przywdziewając fachowy strój kucharza i smażąc chrupiące kiełbaski na grillu. Największym powodzeniem cieszyła się przygotowana przez panią Ewę Hurmańską sałatka owocowa, która zniknęła ze stołu już po pół godzinie.
By umilić nam czas, uczniowie z klasy I TZiU (pod okiem pani Magdaleny Kwiecińskiej) przedstawili zabawne interpretacje znanych bajek dla dzieci. Niemało frajdy sprawiła nam też rywalizacja przedstawicieli wszystkich klas z nauczycielami. Obserwowanie belfrów, którzy skakali w workach, grzebali w ryżu czy też tańczyli na gazetach, by tylko wygrać ze swoimi wychowankami, dostarczyła wielu powodów do śmiechu. Zabawa była przednia, tym bardziej, że ostateczni e rywalizację wygraliśmy my.
Wszyscy byli jednomyślni, gdy zapytałam, jak oceniają ten dzień:

Mateusz Wolak z klasy III TL powiedział: „Było naprawdę sympatycznie. Pani Wioletcie Jończyk należą się gratulacje za talent do robienia tak pysznego kopca kreta”. Inne uczennice z klasy II LO stwierdziły: „Było super, duży plus dla nauczycieli za takie poczucie humoru, jakie prezentował pan Robert Hawrylak”.

W imieniu wszystkich uczniów pragnę podziękować pedagogom za uprzyjemnienie nam tego dnia.

Aleksandra Ogonowska kl. IILO

IMG_8708 IMG_8512 IMG_8540 IMG_8577 IMG_8602 IMG_8652 IMG_8701

Kategorie