Dzień Edukacji Narodowej 2014 r.

Dzień Edukacji Narodowej 2014 r.

15 października bieżącego roku w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie klasa 1 TE zorganizowała apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie pod kierownictwem pani Iwony Wojteckiej przygotowali humorystyczne przedstawienie dla nauczycieli. Zebrani goście oglądnęli fragment filmu pt. “Stowarzyszenie Umarłych Poetów” gdzie był scharakteryzowany idealny nauczyciel pan John Keating. Po krótkim wstępie uczniowie przygotowali dla piątki odważnych teleturniej “Jeden z Pięciu”. Laureatkami konkursu zostały: pani Magdalena Zajowska i pani Anna Grudziak. Jednak to nie był koniec niespodzianek. Przyszli ekonomiści zorganizowali olimpiadę dla nauczycieli. Każdy z nich zdobył medal w dyscyplinie, w której spisuje się najlepiej. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie po przemówieniu dyrektora, uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli babeczki i róże.

Kategorie