Finał konkursu Changes@Work w Warszawie

W dniach 26-29.01.16 w Warszawie odbył się finał konkursu “Changes@Work” w którym uczestniczyła delegacja w składzie Agnieszka Błaszko, Weronika Gwara z klasy IV Te oraz Łukasz Ziemba nauczyciel przedmiotów zawodowych, prezentująca wraz z partnerem z Niemiec swój projekt pt.”Spotkanie dwóch biur”.  

Należy podkreślić, że projekt znalazł się w ścisłym finale spośród 85 nadesłanych i ocenionych projektów partnerskich przez  Jury Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (polityków, dziennikarzy, posłów, ekspertów PNWM)

Seminarium składało się z kilku bardzo ciekawych punków m.in zajęć integracyjnych w grupach polsko-niemieckich, zajęć kulturalnych ze znanym niemieckim komikiem i aktorem Steffenem Möllerem, zwiedzenia wystawy i planetarium w Centrum Nauki Kopernik, zajęć muzycznych z chórem eksperymentalnym Seana Palmera “Gre Badanie”.

Finałowe wręczenie nagród i wyróżnień nastąpiło w czwartek na uroczystej gali w Teatrze Capitol. Prowadzącymi galę byli dziennikarka TVP Aleksandra Rosiak i dziennikarz  Polskiego Radia Jakub Kukla.

Swoją obecnością zaszczyciła także małżonka Prezydenta RP Agata Kornhausner – Duda. 

Po oficjalnej gali odbył się bankiet w klubie w Teatrze Capitol.

img251

Desktop142 Desktop143 Desktop144 Desktop145 Warszawa Warszawa1

Kategorie