Firmy będą współpracować

Uczniowie klasy III Technikum ekonomicznego w dniach 23 -25 listopada wyjadą do Frankfurtu nad Odrą w ramach wymiany młodzieży. Uczniowie już ponad trzy lata prowadzą symulacyjną firmę o profilu handlowym, która nawiązała współpracę z niemieckim odpowiednikiem, również prowadzonym przez uczniów. Jak przyznają Weronika Gwara i Krzysztof Kaniak to dopiero początek współpracy i wszyscymają nadzieję na długotrwałe kontakty.

Firma “Ekspert- materiały do biura” zajmuję się sprzedażą artykułów do biura  i ma swoją siedzibę w sali nr 29, opiekunem jest Łukasz Ziemba. Firma sprzedaje swoje swoje artykuły na rynek polski i od niedawna na rynek niemiecki. System sprzedaży, który obsługują uczniowie nazywa się Subiekt Gt i jest bardzo powszechnym programem w kraju.  Obecnie trwają także prace nad stworzeniem własnej strony internetowej firmy.

 

PROJEKT

Kategorie