„Interaktywny produkt IT” – ogólnopolski konkurs informatyczny

„Interaktywny produkt IT” – ogólnopolski konkurs informatyczny
druga edycja – od 6 maja 2013
Konkurs pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

ipit_baner

Uczysz się w szkole ponadgimnazjalnej i jesteś pasjonatem, hobbystą, twórcą, początkującym lub zaawansowanym programistą, grafikiem, pomysłodawcą rozwiązań informatycznych? Uwielbiasz nowe technologie? „Bawisz się” w wirtualnym świecie nie od dziś, przyszły Ci do głowy nowe pomysły i chciałbyś się nimi pochwalić przed szerszą publicznością?

A może uważasz, że są lepsi od Ciebie, że jeszcze nie pora … nic bardziej błędnego!
Oto konkurs dla Ciebie – pokaż, co potrafisz!

Zaprojektuj dowolne rozwiązanie z wykorzystaniem nowych technologii, np.:
– stronę www,
– grafikę,
– animację,
– grę,
– aplikację,
– prezentację,
i… cokolwiek tylko Ci przyjdzie do głowy i pokaż nam!

Akademia Morska w Szczecinie zapewni Ci dobrą zabawę, ciekawe nagrody (łączna wartość nagród przekracza 20 000 zł), prestiż i uznanie oraz przede wszystkim kontakt z firmami, które nowe technologie tworzą na co dzień. Partnerami konkursu są między innymi: ComAngle, Home.pl, ITSerwis, Microsoft, NetStream, Technopark Pomerania, Tieto, Unizeto, Vobis.

Masz ochotę dołączyć do polskiej „doliny krzemowej”? A może marzy Ci się praca w zagranicznych korporacjach IT… ? Dzięki udziałowi w konkursiezostaniesz zauważony! Przyszli pracodawcy sami przyjdą do Ciebie. Możesz także liczyć na uznanie Swoich przyszłych wykładowców informatyki. Autorzy pierwszych trzech najwyżej ocenionych prac przyjmowani będą na kierunek studiów Informatyka prowadzony na Akademii Morskiej w Szczecinie poza konkursem wyników egzaminu maturalnego.

W konkursie można zgłosić pracę dotyczącą dowolnej tematyki. W sposób szczególny zachęca się, aby projekt był związany tematycznie z akcją BezpieczneWakacje.pl, albo działał na platformie Windows Azure i był udostępniony jako open source. Wiąże się to z dodatkowymi nagrodami.

Oto Twoja szansa! Zgłoś Swój udział w konkursie: „Interaktywny produkt IT”. Możesz to zrobić indywidualnie lub zespołowo do końca września 2013 roku. Pokaż, na co Cię stać! Pokolenie Y na start!

Więcej informacji na stronie: http://www.informatyka.am.szczecin.pl w zakładce „Konkurs IpIT”.

Kategorie