Kolejny projekt w ZSLiT !!!

PrintDSCF6384 DSCF6392 DSCF6401 DSCF6402Wir sind eine Große Familie” – Deutsch-polnische Teams bedienen Senioren auf einer traditionellen Weihnachtsveranstaltung in der Grenzstadt Frankfurt (Oder)

„Jesteśmy Wielką Rodziną“ – polsko-niemieckie zespoły obsługują seniorów podczas tradycyjnego spotkania mikołajkowego w mieście przygranicznym Frankfurt nad Odrą

Polsko – niemieckie spotkanie o charakterze kształcenia zawodowego, zrealizowane przy wsparciu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży

„Grosse Familie” – spotkanie mikołajkowe organizowane po raz 49 dla seniorów przez władze miasta Frankfurt (Oder). Impreza ta cieszy bardzo dużą popularnością wśród starszych mieszkańców Frankfurtu – zwykle trwa ok. tygodnia i każdego dnia w hali targów spodziewanych jest średnio 400 gości.

IB, podobnie jak inne lokalne organizacje pożytku publicznego, angażuje się nieodpłatnie do realizacji tego przedsięwzięcia. Osoby kształcące się w IB oraz uczestnicy międzynarodowych projektów realizowanych w tym czasie, mają idealną okazję do zastosowania i poszerzenia swoich umiejętności zawodowych, kompetencji interpersonalnych oraz językowych.

W tym roku szkolnym na obsługę imprezy pojedzie aż 25 uczniów klas gastronomicznych i hotelarskich. 

Czas trwania projektu : 24.11.2014 – 05.12.2014

Młodzież otrzyma także referencje zawodowe wystawione przez partnera z Niemiec oraz certyfikat uczestnictwa w projekcie. 

Dla najlepszych i najbardziej aktywnych uczniów przewidziane są nagrody rzeczowe !!!

 

Łukasz Ziemba

koordynator projektu

Kategorie