Literackie laury dla Oliwii

Literackie laury dla Oliwii

Oliwia Adamowicz, uczennica klasy III technikum organizacji reklamy, odebrała 17 września br. wyjątkową nagrodę na Uniwersytecie Zielonogórskim. Był nią zbiór opowiadań IV edycji Lubuskiego Konkursu Literackiego, wśród których znajduje się tekst jej autorstwa. Jury doceniło pracę naszej uczennicy, wybierając ją z ponad 300 innych propozycji. Sama Oliwia przyznaje, że od zawsze pisuje wiersze, natomiast z formą prozatorską zmierzyła się po raz pierwszy. Opowiadanie pt. „180 stopni” przedstawia zwyczajnie niezwykłą historię, której akcja ma miejsce w wałowickim lesie- bo temat tegorocznej edycji LKL brzmiał „Tajemnice lubuskich lasów”.
Laureatce gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Może to wyróżnienie zachęci kolejnych szkolnych literatów, piszących do szuflady

dav

dav

dav

dig

Kategorie