Nasi logistycy na Targach.

Miliony zaklęte w błyszczących karoseriach maszyn rolniczych na wyciągnięcie ręki.
A wszystko to na Międzynarodowych Targach Poznańskich Polagra-Premiery. 350 wystawców, 500 firm i najnowocześniejsze maszyny rolnicze, w tym wózki widłowe do dużych udźwigów to gratka, którą mogli podziwiać logistycy z ZSLiT, w piątek 19 stycznia. Targom towarzyszył Jarmark Wyrobów Regionalnych certyfikowanych znakiem “bio”. Miody, wędliny, kosmetyki, wina, pieczywo, wszystkie produkowane w Polsce.
Kolejnym punktem harmonogramu wycieczki była wizyta w Magazynie Przyszłości firmy Promag-lidera w produkcji infrastruktury magazynowej. Obejrzeliśmy symulacyjną linię do kompletacji paletowych jednostek ładunkowych w pełni zautomatyzowaną, wózki widłowe. Niewątpliwą atrakcją był symulator wózka widłowego. Można było poczuć się jak operator. Naszą uwagę przyciągnęły też panele edukacyjne, które w atrakcyjny sposób sprawdziły wiedzę przed zbliżającym się egzaminem.
Naładowani pozytywną energią wróciliśmy do Gubina.

Kategorie