Nauczyciele i Uczniowie ZSLiT – PAMIĘTAJĄ.

Nauczyciele i Uczniowie ZSLiT – PAMIĘTAJĄ.

30 listopada 2019r. uczniowie klasy 4TFŻ oraz wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu wspólnie z opiekunami Panią Alicją Siwczak i Panią Moniką Banią udali się na Cmentarz Komunalny w Gubinie, w celu upamiętnienia w przededniu Uroczystości Wszystkich Świętych zmarłych nauczycieli i pracowników szkoły. W ciszy, zadumie i refleksji zapalili znicze i cichą modlitwą upamiętnili TYCH, których pośród nas nie ma, a pamięć o Nich została.

 

Palą się znicze……
                             Przypominają,
                                                                                        Że ktoś odchodzi,
                                                                                        Inni zostają.

 

 Ryszard Przymus
                                                                                             „Znicze”.

 

Kategorie