Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej w murach  ZSLiT.

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej w murach  ZSLiT.

11 października br. społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Edukacji Narodowej, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela. Najpierw klasa II TE/ TOR- pod czujnym okiem pani Beaty Unisławskiej- Główniak – w przygotowanych skeczach przekonywała o tym , że „umieć to nie znaczy zawsze to samo”, a i nauczyciele są tylko ludźmi , mają swoje słabości i wady. Następnie uroczystość szkolna przybrała formę bardziej oficjalną, gdyż gościliśmy starostę Grzegorza Garczyńskiego i wicestarostę Ryszarda Zakrzewskiego oraz – nagrodzonych przez organ prowadzący-  nauczycieli i pracowników oświaty z Powiatu Krośnieńskiego. Wyjątkowym punktem programu był pokaz taneczny w wykonaniu ucznia klasy I TL Krystiana Napierały z partnerką. Nie zabrakło też słodkich upominków, przygotowanych dla gości przez uczniów oraz poczęstunku, przygotowanego przez warsztaty gastronomiczne naszej szkoły.

dig

dig

dav

Kategorie