Pożegnań nastał czas…

Pożegnań nastał czas…

Przyszłość zaczyna się dziś nie jutro- to hasło towarzyszyło tegorocznemu pożegnaniu absolwentów naszej Szkoły, które miało miejsce 29 kwietnia br. Podekscytowanym uczniom najstarszych klas liceum i techników, ich rodzicom, wychowawcom i całej społeczności szkoły w tym wyjątkowym momencie zechcieli towarzyszyć i wesprzeć optymistycznymi życzeniami wicestarosta Grzegorz Świtalski oraz wiceburmistrz Justyna Karpisiak. W okolicznościowym przemówieniu dyrektor Mirosław Siergiej złożył gratulacje i podziękowania tym uczniom, którzy zasłużyli się wyjątkowymi wynikami w nauce oraz szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach.

Należeli do nich absolwenci LO, mogący pochwalić się najwyższymi średnimi ocen:

Maciej Markowski, Irmina Buczek, Oliwia Błaszczyk, Magdalena Polak oraz Alicja Cichowska.

Podobnymi wynikami mogą pochwalić się: Anna Bartosik i Dominika Ukleja- kl IV TE; Ewelina Kasperska- kl IV TF, Katarzyna Fiszer- kl. IV TL.

Odebrali oni z rąk gości nagrody Starosty Powiatu Krośnieńskiego i Burmistrza Miasta Gubina oraz nagrody Dyrektora szkoły.

Ponadto wyróżnieni zostali uczniowie klasy Technikum żywienia i usług gastronomicznych: Bartosz Łagowski, Mariola Wyrwoł, Kacper Rzęsa, którzy co roku startowali w Konkursie Gastronomicznym osiągając kolejno I, III i II miejsce w województwie.

Swoje sportowe pasje reprezentując szkołę rozwijali uczniowie:

Justyna Janiszewska, Emanuela Kręglicka, Celina Półtorak– srebrne medalistki Finału Wojewódzkiego Lubuskiej Olimpiady Młodzieży i złote finalistki Finału Wojewódzkiego Ludowych Zrzeszeń Ludowych w piłce ręcznej;

Adrian Król, Hubert Winnicki, Piotr Kębłowski, Przemysław Dereziński- złoci medaliści

Finału Wojewódzkiego Ludowych Zrzeszeń Ludowych w piłce ręcznej chłopców oraz reprezentanci szkoły w piłce nożnej;

Patrycja Drozdek– brązowa medalistka Finału Wojewódzkiego Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych;

Piotr Kapeluszny– finalista Finału Wojewódzkiego Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w rzucie oszczepem i złoty medalista Finału Wojewódzkiego Ludowych Zrzeszeń Ludowych w piłce ręcznej;

Paweł Makles– finalista finału wojewódzkiego Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych oraz wielokrotny reprezentant szkoły w biegach długodystansowych;

Sebastian Gruszczyński– wielokrotny reprezentant szkoły w piłce nożnej, tenisie stołowym  i sztafetowych biegach przełajowych.

Wyjątkowym osiągnięciem mogła pochwalić się także uczennica kl IV TZiU- Patrycja Piasecka– w jej przypadku była to stuprocentowa frekwencja w mijającym roku szkolnym.

Po nagrodzeniu wyróżnionych przyszedł czas na podziękowania i pożegnania wychowawców, grona pedagogicznego, członków samorządu szkolnego oraz młodszych kolegów i koleżanek.

Pozostaje nam- z łezką w oku-  mieć nadzieję, że lata spędzone w murach naszej szkoły będą często mile wspominane przez tych, którzy je już opuszczają. A także życzyć satysfakcjonujących wyników z egzaminów maturalnych i zawodowych oraz realizacji marzeń w życiu zawodowym i osobistym.

Trzymamy kciuki!!!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Kategorie