Razem na Święta

Razem na Święta

W tym cudownym okresie otaczamy się rzeczami pięknymi, dającymi poczucie bezpieczeństwa, bliskości innych osób i dobra. Pamiętamy też o osobach, które są dla nas ważne. W tym  przedświątecznym okresie szkolne Koło wolontariatu skupiło się na naszych kochanych i niezapomnianych nauczycielach emerytach, którzy ustąpili miejsca za biurkiem swoim młodszym kolegom, co nie oznacza, że przestali być nam bliscy. Charytatywnie poza lekcjami wolontariusze przygotowali życzenia świąteczne, które zostały podpisane przez dyrekcję, grono pedagogiczne i członków koła, przygotowali również drobny upominek- sianko na wigilijny stół, które dołączone zostało do świątecznych życzeń.  Z życzeniami roznosili też zaproszenia na spotkanie wigilijne połączone z występem zagranicznego zespołu „Zbrucz”. Spotkania młodzieży z naszymi nauczycielami emerytami były dla nich niesamowitym przeżyciem.  Wyciągnęliśmy również po nich wiele wniosków, które skłaniają nas do podejmowania kolejnych inicjatyw.  W tym czasie każdy z uczniów naszej placówki stał się wolontariuszem i nie odmówił pomocy. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT😊

Kategorie