Serdeczny druhu przybywaj…

studniowka_gifSerdeczny druhu przybywaj,
wesela z nami zażywaj!
Skończymy o pianiu kura,
później już tylko… MATURA!!!

Takie motto towarzyszyło tegorocznym maturzystom naszej szkoły podczas uroczystości, która odbyła się 6 lutego bieżącego roku.

Z radością zawiadamiamy, iż wobec faktu nieuchronnie zbliżającej się matury, nawiązując do wieloletniej tradycji nasza brać uczniowska oraz grono pedagogiczne hucznie obchodziło rozpoczęcie odliczania do egzaminów maturalnych.

Bal rozpoczął się przywitaniem przybyłych gości oraz pięknie odtańczonym polonezem. Oficjalnie otwarcie Studniówki 2016 przypadło w zaszczycie dyrektorowi Mirosławowi Siergiejowi, który przy symbolicznej lampce szampana życzył tegorocznym maturzystom wspaniałej zabawy. Miłym zaskoczeniem okazał się smaczny tort, który był prezentem dla uczniów od grona pedagogicznego.

Uczniowie w podziękowaniu za trud wychowania oraz serce i troskę  wręczyli wychowawcom  bukiety kwiatów. Ci zaś,  życząc powodzenia na egzaminie maturalnym, obdarowali swoich wychowanków koniczynkami szczęścia, które mają  zapewnić powodzenie na maturze.

Weronika Gwara kl.4 te

Kategorie