Smaczne świętowanie w ZSLiT

Smaczne świętowanie w ZSLiT.

30 września co roku przypada Dzień Chłopaka. Ale tegoroczny przejdzie do historii nie tylko ze względu na święto brzydszej płci- otóż tego dnia w ZSLiT świętowano Dzień Ucznia naszej Szkoły. Z tej okazji nauczyciele, przy pomocy uczniów klas gastronomicznych, przygotowali niespodziankę- pieczone kiełbaski i grillowane pierogi. Wszystkich pyszności można było spróbować w czasie godzin wychowawczych. Nie zabrakło też oprawy muzycznej, która- przy jesiennych promieniach słońca- wzbogaciła piknikowy nastrój imprezy. Wszyscy byli zadowoleni z tej niespodzianki, a takie niecodzienne prezenty od szkoły są dowodem na to, że każdy z nas jest kimś niepowtarzalnym nie tylko wtedy, kiedy się uczy, ale też wtedy, kiedy dokłada cegiełkę do budowania przyjaznej atmosfery, sprzyjającej rozkwitaniu różnorodnych talentów.

            Aby moc się o tym przekonać wystarczy przyjść na organizowany w dniach od 19 do 23 października br. Tydzień Kariery Zawodowej, w ramach którego będzie można uczestniczyć w warsztatach fryzjerskich, gastronomicznych, hotelarsko- turystycznych.

Zapraszamy!!!

                                                                                  (Natalia Barańska, Paulina Wójciak)

Kategorie