Targi edukacyjne w ZSLiT

Targi edukacyjne w ZSLiT

LISTA WYSTAWCÓW – Targi Edukacji i Pracy w Gubinie 15.04.2015

SZKOŁY ŚREDNIE

 • ZLiT GUBIN
 • ZSO GUBIN
 • ZSP GUBIN
 • ZSZ PBO ZIELONA GÓRA
 • ZSB ZIELONA GÓRA
 • TECHNIKUM LEŚNE w Starościnie
 • LO CZERWIEŃSK
 • PESTALOZZI GYMNAZIUM Guben
 • HP KROSNO ODRZAŃSKIE
 • NEUZELLE
 • EUROPEJSKA FUNDACJA OŚWIATY I KULTURY   ZIELONA GÓRA
 • EUROPEJSKIE GIMNAZJIUM I LICEUM dr Rahn w Zielonej Górze

UCZELNIE WYŻSZE/SZKOŁY POLICEALNE

 • UZ
 • WSB WROCŁAW
 • PWSZ SULECHÓW
 • PSKK
 • OCHIKARA SZKOŁA DETEKTYWÓW
 • WYŻSZA SZKOŁA KOMUNIKOWANIA,POLITOLOGI I STOSTNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH WARSZAWA
 • CKUiP ZIELONA GÓRA

INSTYTUCJE PUBLICZNE I PRACODAWCY

 • LWK OHP
 • PKO
 • RENTA Agencja Zatrudnienia
 • IZBA PRZEMYSŁO-HANDLOWA COTTBUS
 • IZBA RZEMIEŚLNICZA COTTBUS
 • WUP ZIELONA GÓRA
 • PUP KRONO ODRZAŃSKIE
 • PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA GUBIN
 • BUNDESPOLIZEI FORST
 • MM SP.ZO.O
 • STRAZ POŻARNA KROSNO ODRZAŃSKIE
 • WSW ZIELONA GÓRA
 • 17BRYGADA ZMECHANIZOWANA MIĘDZYRZECZ
 • CENTRUM EDUKACJI„INNOWACJA”
 • PIP
 • TCM
 • IWANICCY
 • RONDO
 • EKO
 • FRUCTOFRESH

 

Gubińskie Targi Edukacji i Pracy

Dobry wybór – gwarancją sukcesu

Pod takim hasłem, już po raz trzeci, 15 kwietnia odbyły się w Gubinie Targi Edukacji i Pracy. Ich organizatorami było Centrum Edukacji i Pracy OHP w Zielonej Górze oraz nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie. Uroczystego otwarcia dokonał komendant Lubuskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, pan Waldemar Starosta, a swoją obecnością zaszczyciły targi władze powiatu (p. Danuta Anioł) oraz władze miejskie ( p. Justyna Karpisiak).

Licznie przybyła młodzież z klas trzecich gimnazjum oraz maturzyści z niektórych placówek naszego powiatu mogła zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół z Gubina, Krosna Odrzańskiego, Zielonej Góry, a nawet z Niemiec. Swoje stoiska wystawili także przedstawiciele uczelni wyższych z naszego rejonu: z Zielonej Góry, Wrocławia i Sulechowa. Na targach prezentowali się również potencjali pracodawcy wykwalifikowanej kadry pracowniczej, czyli przedsiębiorcy z Gubina i okolic oraz insytucje związane z rynkiem pracy i rozpoznawaniem predyspozycji zawodowych. Można było otrzymać rozmaite gadżety reklamowe, przeprowadzić doświadczenie chemiczne, rozwiazać test z języka obcego oraz – ciekawa oferta dla pań – zostać uczesanym przez uczennice technikum fryzjerskiego.

Młodzież mogła przede wszystkim porozmawiać o swojej przyszłej szkole ze starszymi kolegami i koleżankami, którzy z własnego doświadczenia służyli radą i zdradzili pewne tajemnice z jej życia.

Na wszystkich gości czekały liczne atrakcje i niespodzianki, począwczy od kiełbasy z grilla, kawy i domowego ciasta, a skończywszy na prezentacji szkolnych talentów wokalnych i innstrumentalnych Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych oraz występu tanecznego nauczycieli z tej szkoły.

Targi Edukacji i Pracy to największe tego typu przedsięwzięcie na terenie powiatu, które z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze zwiedzających.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom za wsparcie finansowe imprezy, a przede wszystkim: A.Z. Iwanickim (sp.j. Meble Tapicerowane), włascicielom sklepów Horex, Rondo, Seba, Eko oraz firmie handlowej Reichem Plus.

Kategorie