UCZNIOWIE ZSLiT NA WYKOPKACH

UCZNIOWIE ZSLiT NA WYKOPKACH

Za sprawą uczennicy z klasy 3 ZK Martyny Paczkowskiej 28.09.2016 udało nam się wyruszyć na wykopki do Suchodołu. Wyjazd zaliczamy do niezwykle udanych i owocnych spotkań. Ciężko pracowaliśmy przez cały dzień, ale się opłacało. Przede wszystkim pomogliśmy gospodarzom w trudnej pracy, mogliśmy na świeżym powietrzu zintegrować się z grupą i z panią Kwiecińską, która również z nami zbierała ziemniaki. Na koniec pracy gospodarze zorganizowali nam wspaniały poczęstunek przy ognisku. Oprócz zbierania pyrek i pieczenia kiełbasy, mogliśmy również połowić ryby w pobliskim stawie i popływać kajakiem. Za ciężką pracę zostaliśmy sowicie wynagrodzeni ziemniakami, cebulą i oceną z aktywności. Czy można chcieć więcej? Oby więcej takich wyjazdów!

imag1644 imag1643 imag1636 imag1619 imag1615 imag1612

Kategorie