Uczniowie ZSLiT poszli do urny!

Zgodnie z regulaminem ustanowionym przez Radę Samorządu Uczniowskiego, 26 lutego br. w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego oraz na Rzecznika Praw Ucznia. Wszyscy zainteresowani mogli tego dnia pójśc do urny by oddać głos na jednego z trzech kandydatów mających reprezentować w przyszlości uczniów oraz na wybieranego z pośród nauczycieli naszej szkoły Rzecznika. Do Zarządu SU kandydowały trzy osoby: przedstawiciele klasy 2 LOj – Sara Józwak i Jarosław Siergiej oraz uczennica klasy 3 TUg – Anna Śliwka.

Społeczność szkolna chętnie tego dnia odwiedzała zorganizowany na auli lokal wyborczy, jest więc nadzieja, że w przyszłości osoby te równie chętnie będą brały udział już w nieco poważniejszych wyborach. Jeszcze tego samego dnia, Komisja w składzie: Roksana Gancarz, Natalia Gornow, Kinga Piasecka, Natalia Bakalarczyk oraz Magdalena Sieczkowska skrzętnie obliczyła głosy i podała wyniki :

Jarosław Siergiej został nowym przewodniczącym SU, jego zastępcą Anna Śliwka, a skarbnikiem Sara Józwak. Natomiast najwięcej głosów w wyborach na Rzecznika Praw Ucznia otrzymał Pan Paweł Wojtecki.

“Stary” Samorząd gratuluję oraz życzy powodzenia!

Trzymamy kciuki.

Kategorie