Uwaga- mam talent!

Uwaga- mam talent!

24 października br. odbyło się spotkanie tych uczennic – gdyż dominowała płeć piękna- które mają odwagę odsłonić swoje różnorakie talenty…Być może w tym gronie znajdują  się przyszłe artystki pióra, lwice sceniczne lub gwiazdy boisk czy parkurów. Determinacji w realizacji pasji, kreatywności i pogody ducha im nie brakuje. Zwłaszcza, iż miały okazję się przekonać,  że nie jest ich mało i że wiele je łączy.

Oto wypowiedzi niektórych uczestniczek spotkania:

Moim zdaniem spotkanie było doskonałą okazja do zainicjowania grupy mającej wiele wspólnych zainteresowań i pasji i pomysłów na promowanie naszej szkoły- Sara

Spotkanie bardzo mi się podobało. Miałyśmy okazję do wyrażenia naszych opinii, pomysłów i propozycji dalszych działań. Atmosfera była bardzo przyjemna, chciałabym, aby takie spotkaniaodbywały się częściej– Karolina

Wspólnie mogliśmy podjąć decyzje, które pomogą uczniom w dalszej nauce oraz rozwijaniu zainteresowań- Olga

Takie spotkania są potrzebne. Wspólnie będziemy mogli zrobić coś dla szkoły. Dzięki temu będziemy tworzyć więzi w szkole nie tylko z osobami w klasie– Patrycja

Bardzo podobało mi się to spotkanie. Cieszę się, że nauczyciele dobrych i mniej pozytywnych opinii na temat szkoły. Każdy mógł wyrazić swoje zdanie, ale też zobaczyć, że wkoło są interesujący ludzie- Paulina

Spotkanie uważam za udane i przydatne. Postanowiliśmy wdrożyć parę nowych pomysłów w życie szkoły, które poprawią , mam nadzieje, i tak dobrą-choć nie pozbawioną wad –atmosferę w szkole- Natalia.

????????????????

????????????????

????????????????

????????????????

????????????????

????????????????

????????????????

????????????????

????????????????

????????????????

????????????????

????????????????

????????????????

????????????????

Kategorie