W końcu wyjechaliśmy !!!

W godzinach popołudniowych spod hali sportowej ZSLiT grupa 15 uczniów technikum ekonomicznego wyjechała na zagraniczny staż w ramach programu Leonardo da Vinci do Frankfurtu nad Odrą. Przez blisko cztery tygodnie uczniowie będą pracować w międzynarodowej firmie symulacyjnej w odmiennym dla siebie środowisku kulturowym i językowym. Ponadto w ramach programu wyjadą na dwie całodniowe wycieczki do Berlina, skorzystają z zajęć językowych, ścianki wspinaczkowej, kręgli, parku wodnego i wielu innych ciekawych atrakcji. Oczywiście młodzież otrzyma także pokaźne kieszonkowe.

wyjazd_leonardo_2013
Dzięki tej praktyce uczniowie będą mieli możliwość rozwoju swojej dalszej drogi zawodowej, jak również będą bardziej konkurencyjni i elastyczni na rynku pracy. Wszystkie zdobyte umiejętności zostaną potwierdzone certyfikatem rozpoznawanym oraz akceptowanym przez wszystkich pracodawców EUROPASS MOBILITY.

Łukasz Ziemba
koordynator projektu.

Kategorie