Warsztaty dziennikarskie – III odsłona

Warsztaty dziennikarskie – III odsłona

W środę, 15 czerwca br. wybrane uczennice klas pierwszych naszej szkoły miały okazję uczestniczyć w trzeciej części warsztatów dziennikarskich, przeprowadzonych w Gubińskim Domu Kultury. Tym razem były one związane z pracą w radiu. Na początku, prowadzący – Marcin Gwizdalski przypomniał to, o czym była mowa na poprzednich spotkaniach i pokrótce wprowadził w aktualny temat. Podczas warsztatów mieliśmy okazję do posłuchania tegorocznej maturzystki, która opowiadała o swojej pracy i przygodach w Radiu Zachód. Kolejną częścią zajęć było spotkanie z dziennikarzem i producentem radiowym – Andrzejem Winiszewskim. Odtwarzał on swoje audycje i pokazywał różnego rodzaju ćwiczenia pamięciowe, które wzbudziły zainteresowanie słuchaczy. W ostatniej części warsztatów można było zadawać dziennikarzowi pytania. Z pewnością taka forma zajęć jest bardzo ciekawa i każdemu uczestnikowi przypadła do gustu.

Natalia Barańska

13457662_964470503670176_1488283949_n

Kategorie