Wyloguj się do życia…

Zapraszamy do udziału w konkursie realizowanym
w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej
Wyloguj się do życia… a robi się to TAK!

wyloguj-sie-do-zycia

Zadaniem konkursu, adresowanego do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w całej Polsce, jest wymyślenie projektu („START-UPU”), który zachęci młodzież do aktywności poza Internetem lub aktywności łączącej Internet z działaniem w realu. Nagroda dla zwycięzców – to sfinansowanie autorskiego pomysłu oraz wystąpienie w spocie reklamowym kampanii.

Szczegółowe wytyczne do konkursu, związane z terminami zgłoszeń oraz warunkami uczestnictwa, znajdą Państwo w regulaminie dostępnym na oficjalnej stronie projektu: www.wylogujsie.org. Prezentację PowerPoint zawierającą pracę konkursową, podpisaną i podstemplowaną przez dyrekcję szkoły oraz zeskanowaną w formacie PDF należy przesłać drogą elektroniczną na adres: konkurs@wylogujsie.org do 10 marca 2015r. Projekt będzie oceniany pod kątem innowacyjności, atrakcyjności dla grupy docelowej, zasięgu oraz czasu trwania.

Celem kampanii Wyloguj się do życia… a robi się to TAK!jest pokazanie ryzyka, jakie niesie ze sobą nadmierne i niekontrolowane korzystanie z sieci, przy jednoczesnym zachęceniu młodzieży do szukania alternatyw poza światem wirtualnym oraz łączenia jednego z drugim w konstruktywny i mądry sposób. Do współpracy przy kampanii – zarówno w pierwszej jak i drugiej edycji – zaproszeni zostali Ambasadorzy.
W 2013 roku był to znany raper Wojtek Sokół Sosnowski, do udziału w tegorocznej akcji Wyloguj się do życia… a robi się to TAK!, zaproszenie przyjęli raperzy Ten Typ Mes, Stasiak, Pjus, a także znani na całym świecie sportowcy Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny.

Tatiana Mindewicz-Puacz
Prezes Fundacji FIRST

Kategorie