Wystąpienia publiczne – jak przeżyć od A do Z Warsztaty z WSB Wrocław

 

Wystąpienie publiczne, tak jak każdą rozmowę można przeprowadzić z różnymi efektami. Czy w rezultacie uczestnicy będą nudzić się, czy wspominać Twoje wystąpienie z zadowoleniem zależy od wielu różnych umiejętności.

11 grudnia br. odbyły się warsztaty dla klas maturalnych z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej z Wrocławia.

Podczas spotkania szkoleniowcy podpowiadali jak osiągnąć swobodę i profesjonalny luz, dzięki któremu można pozwolić sobie wykorzystać naturalny potencjał, który jest w każdym.

Zapoznali ze strukturą wystąpienia i ze znajomością swoich mocnych stron, które to cechy dodają pewności siebie.

Korzyścią uczestnictwa w takich warsztatach jest zdecydowanie większa śmiałość wypowiadania się nie tylko podczas wystąpienia, lecz także podczas spotkań zawodowych, towarzyskich, rodzinnych. A także w sytuacjach, które wymagają załatwienia istotnych spraw.

Dziękujemy.

Kategorie