XVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości

XVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości

Uczennice klasy 4 technikum ekonomicznego w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych brały udział w XVII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Rachunkowości dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych, który odbył się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w dniu 2 grudnia 2016 roku.

W Konkursie, którego podstawowym celem było uhonorowanie oraz promocja uczniów zainteresowanych rachunkowością i mających już rozległą wiedzę w tej dziedzinie do udziału w pierwszym – eliminacyjnym przystąpiło – 199 uczestników z 46 szkół ponadgimnazjalnych. Na podstawie jego wyników wyłoniono 21 finalistów.

Roksana Skrzypek uzyskała najlepszy wynik w drużynie reprezentującej ZSLiT, kolejna była Aleksandra Wojtuń. Wiktoria Sułek i Sylwia Jakubiak uzyskały identyczny wynik punktowy zajmując jednak dalsze pozycje. Wszystkie uczennice zostały uhonorowane dyplomami XVII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości.

20161201_145113 20161202_124309 20161202_125624 wr_jakubiak wr_skrzypek wr_sulek wr_wojtun

Kategorie