Z okazji Dnia Dziecka …

Z okazji Dnia Dziecka młodzież ZSLiT we współpracy z Młodzieżową Radą Miasta odwiedziła gubińskie przedszkola i szkoły podstawowe. Klasa 1TE i 1TŻiU pod opieką swojej wychowawczyni Pani Magdaleny Kwiecińskiej przygotowała scenki z bajek dla swoich kolegów i koleżanek z ZSLiT. Uczniowie postanowilipójść o krok dalej i rozweselić swoim przedstawieniem również gubińskie dzieci.  2 czerwca od rana odwiedzali wszystkie placówki. Przedstawienia budziły wielkie zainteresowaniewśród dziecięcej widowni. Maluchy mogły podziwiać przedstawienia w wykonaniu aktorów amatorów z ZSLiT. Inicjatywa była pozytywna dla obu stron – dzieci były zadowolone i uśmiechnięte, natomiast młodzi aktorzy poruszeni do głębi emocjami, jakie wywoływali swą grą w widzach.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i słodkie upominki, którymi zostaliśmy obdarowani.

DSC_0274 DSC_0157 DSC_0178 DSC_0179 DSC_0209 DSC_0212 DSC_0225 DSC_0255

Kategorie