Aktualności

 

Drogi licealisto!

To już najwyższy czas, abyś złożył dokumenty ️️️ Na Twoje zgłoszenia czekamy tylko do 19 lipca! ️

Prawo to Twoja pasja? Marzy Ci się wielka kariera? Studiuj PRAWO w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości – to przyszłościowy kierunek, po którym zawsze znajdziesz pracę!

  • Nowatorskie podejście – już od pierwszego roku zajęć będziesz łączył teorię z praktyką!
  • Dzięki możliwości odbycia praktyk w instytucjach publicznych zdobędziesz niezbędne umiejętności, które zagwarantują Ci płynne wejście na rynek pracy!
  • Oferujemy zakwaterowanie w bardzo wysokim standardzie w przystępnej cenie dla wszystkich chętnych studentów spoza Warszawy, w okolicy rezydencji Prezydenta RP i Łazienek Królewskich.
  • Zapewniamy indywidualne podejście do studenta – dzięki programowi mentoringu oraz nakierowaniu profesorów na potrzeby studentów możesz liczyć na pomoc w rozwoju swojej wymarzonej ścieżki naukowej i zawodowej.
  • Gwarantujemy zajęcia w niewielkich grupach, dzięki czemu nauka jest przyjemniejsza.
  • Najkrótsza droga do wielkiej kariery prowadzi przez Szkołę Wyższą Wymiaru Sprawiedliwości.

Z nami osiągniesz swój cel!

Dowiedz się więcej o kierunku: https://prawo.swws.edu.pl/

Zapraszamy również na nasz fanpejdż na Facebooku:  https://www.facebook.com/prawoswws

Do zobaczenia w październiku!

 

Ruszaj na AWF Poznań! Drzwi Otwarte Online 19 marca

Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu razem z Filią w Gorzowie Wielkopolskim organizuje spotkanie dla kandydatów na studia pod hasłem – Ruszaj na AWF! Wydarzenie w formule online odbędzie się 19 marca br. (sobota), od godz. 12 na oficjalnym profilu uczelni na Facebooku!

W AWF Poznań prowadzone są takie kierunki jak Wychowanie Fizyczne, Sport, Fizjoterapia oraz Dietetyka, ale także Turystyka i Rekreacja czy Taniec w Kulturze Fizycznej. Podczas spotkania przedstawiona zostanie również oferta filii AWF w Gorzowie Wlkp.

Jakie są szanse na zatrudnienie w branży, dlaczego warto wybrać taką ścieżkę edukacji, jak często studenci biorą udział w występach i wydarzeniach poza uczelnią – na te i na wiele innych pytań spróbują odpowiedzieć prelegenci. Nie zabraknie pakietu informacji o zasadach tegorocznego naboru.

Start – 19 marca (sobota), godz. 12 (Gorzów od 14:10)

Więcej o szczegółach na wydarzeniu: [link]