Wewnętrzny harmonogram egzaminu zawodowego

Wewnętrzny harmonogram części pisemnej egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2022
Podstawa 2019 – 60 min.

Lp. Oznaczenie kwalifikacji Forma Data egzaminu Godz. rozpoczęcia Numer sali Uwagi
1. SPL.01 (logistyk) DK 06.06.2022 8.00 31 13 osób
2. PGF.07 (reklama) DK 06.06.2022 10.00 31 13 osób
3. HGT.03 (hotelarz) DK 06.06.2022 12.00 31 13 osób
4. FKR.01 (fryzjer)-7
HGT.03 (hotelarz)-6
DK 06.06.2022 14.00 31 13 osób
5. SPL.01 (logistyk) DK 06.06.2022 8.00 32 10 osób
6. DRM.05 (tapicer) DK 06.06.2022 10.00 32 13 osób
7. HGT.02 (kucharz)-6
MEC.08 (ślusarz)-3
DK 06.06.2022 12.00 32 9 osób
8. MEC.08 (ślusarz)-2
SPC.03 (piekarz)-1
HAN.01 (sprzedawca)-1
DMR.04 (stolarz)-1
DK 06.06.2022 14.00 32 5 osób

Wewnętrzny harmonogram części pisemnej egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2022
Podstawa 2012/2017 – 60 min

Lp. Oznaczenie kwalifikacji Forma Data egzaminu Godz. rozpoczęcia Numer sali Uwagi
1. AU.26 (fryzjer) D 21.06.2022 10.00 aula 9 osób
2. AU.30 (reklama) DK 21.06.2022 10.00 31 1 osoba
3. AU.30 (reklama) DK 21.06.2022 10.00 32 11 osób
4. AU.32 (logistyk)-23
TG.13 (hotelarz)-7
TG.16 (żywienie)-11
A.36 (ekonomista)-1
AU.21 (fryzjer)-2
D 21.06.2022 12.00 aula 44 osoby

Wewnętrzny harmonogram części praktycznej egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2022
Podstawa 2019

Lp. Oznaczenie kwalifikacji Model Data Godzina Nr sali Uwagi
1. SPL.01-logistyk-23
HGT.03-hotelarz-19
D 01.06.2022 9.00 aula 42 osoby
(120 min.)
(150 min.)
2. EKA.04 ekonomista DK 08.06.2022 8.00 31 4 osoby
(180 min.)
3. PGF.07 reklama DK 09.06.2022 8.00 32 12 osób
(180 min.)
4. PGF.07 reklama DK 10.06.2022 8.00 32 7 osób
(180 min.)
5. HGT.02 kucharz W 02.06.2022 8.00 48 3 osoby
(120 min.)
6.. HGT.02 kucharz W 02.06.2022 12.00 48 3 osoby
(120 min.)
7. FRK.01 fryzjer W 02.06.2022 8.00 42 3 osoby
(180 min.)
8. FRK.01 fryzjer W 02.06.2022 12.30 42 2 osoby
(180 min.)
9. FRK.01 fryzjer W 02.06.2022 17.00 42 2 osoby
(180 min.)
10. FRK.01 fryzjer W 03.06.2022 8.00 42 3 osoby
(180 min.)

Wewnętrzny harmonogram części praktycznej egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2022
Podstawa 2017

Lp. Oznaczenie kwalifikacji Model Data Godzina Nr sali Uwagi
1. AU.26 (fryzjer) D 20.06.2022 9.00 aula 9 osób
(120 min.)
2. AU.32 (logistyk) -23
TG.13 (hotelarz) -7
TG.16 (żywienie) -11
D 20.06.2022 13.00 aula 41 osób
(120 min.)
(150min.)
3. AU.35 (ekonomista) DK 24.06.2022 9.00 31 1 osoba
(120 min.)
4. AU.30 (reklama) DK 27.06.2022 9.00 44 12 osób
( 180 min)
5. AU.36 (ekonomista) DK 27.06.2022 9.00 31 3 osoby
(180min)
6. A.36 (ekonomista) DK 28.06.2022 9.00 31 3 osoby
(180 min.)

Harmonogram Egzaminu Praktycznego poza szkołą

Lp. Zawód Oznaczenie kwalifikacji Miejsce egzaminu Data oraz godzina egzaminu Uwagi
1. Tapicer DRM.05 Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2
ul. Jagiellońska 65
70-382 Szczecin
03.06.2022
godz.8.00
Zgłosić należy się 30 min. przed egzaminem. Zabieramy:
– dowód osobisty,
– długopis z czarnym wkładem
– wodę w butelce
2 Tapicer DRM.05 Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2
ul. Jagiellońska 65
70-382 Szczecin
03.06.2022
godz.12.30
Zgłosić należy się 30 min. przed egzaminem. Zabieramy:
– dowód osobisty,
– długopis z czarnym wkładem
– wodę w butelce
3 Tapicer DRM.05 Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2
ul. Jagiellońska 65
70-382 Szczecin
03.06.2022
godz.17.00
Zgłosić należy się 30 min. przed egzaminem. Zabieramy:
– dowód osobisty,
– długopis z czarnym wkładem
– wodę w butelce
4 Tapicer DRM.05 Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wielkopolskich
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
63-100 Śrem
07.06.2022
godz.12.30
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
5 Tapicer DRM.05 Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Mikołajczyka
ul. Kcyńska 48
62-100 Wągrowiec
14.06.2022
godz.12.30
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
6 Ślusarz MEC.08 Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Stanisława Staszica
ul. Koszarowa 10
67-300 Szprotawa
04.06.2022
godz.8.00
Sala 002
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
7 Ślusarz MEC.08 Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Stanisława Staszica
ul. Koszarowa 10
67-300 Szprotawa
06.06.2022
godz. 8.00
Sala 002
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
8 Stolarz DMR. 04 Technikum Zawodowe Nr 4 w Zespole Szkół Technicznych
ul. Koszalińska 81
78-100 Szczecinek
07.06.2022
godz. 8.00
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
9 Piekarz SPC.03 Technikum Przemysłu Spożywczego
ul. Wawrzyna 19
61-658 Poznań
08.06.2022
godz.17.00
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
10 Sprzedawca HAN.01 Zespół Szkół Zawodowych PBO Sp z. o.o
ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra
13.06.2022
godz.12.30
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem