Wewnętrzny harmonogram egzaminu zawodowego

Wewnętrzny harmonogram części pisemnej egzaminu w sesji styczeń – luty 2023
Podstawa 2019 – 60 min.

Lp. Oznaczenie kwalifikacji Forma Data
egzaminu
Godz. rozpoczęcia Numer sali Imię i nazwisko członków Uwagi Rezerwa
1 EKA.04 DK 10.01.23 8.00 31 Przewodniczący: Magdalena Sikiewicz- Witczak
Członek:
Operator:Stefan Kowalczuk
12 osób
2 EAK.04
EAK.05
DK 10.01.23 8.00 32 Przewodniczący: Beata Unisławska-Główniak
Członek:
Operator; Michał Papciak
12 osób
3 SPL.04 DK 10.01.23 10.00 31 Przewodniczący: Jan Sitkiewicz
Członek:
Operator:Stefan Kowalczuk
12 osób
4 SPL.04 DK 10.01.23 10.00 32 Przewodniczący: Sylwia Giergasz
Członek:
Operator; Michał Papciak
13 osób
5 PGF.08
PGF.07
HGT.02
HAN.01
DK 10.01.23 12.00 31 Przewodniczący: Natalia Gornow
Członek:
Operator:Stefan Kowalczuk
11 osób
6 HGT.06
FRK.03
DK 10.01.23 12.00 32 Przewodniczący: Jacek Gornow
Członek:
Operator; Michał Papciak
12 osób

 

Wewnętrzny harmonogram części pisemnej egzaminu w sesji styczeń – luty 2023
Podstawa 2012/2017 – 60 min

Lp. Oznaczenie kwalifikacji Forma Data egzaminu Godz. rozpoczęcia Numer sali Imię i nazwisko członków Uwagi Rezerwa
1. AU.30 D 10.01.2023 12.00 aula Przewodniczący: Edyta Zimoch
Członek:
1 osoba

Wewnętrzny harmonogram części praktycznej egzaminu w sesji styczeń – luty 2023
Podstawa 2017 i 2019

Lp. Oznaczenie kwalifikacji model Data Godzina Nr sali Członkowie ZN Uwagi Rezerwa
1. HGT.03
TG.16
D 9.01.2023 9.00 aula Przewodniczący:
Członek:
3 osoba
150 min.
2. FRK.03
SPL.01
AU.26
D 9.01.2023 9.00 12 Przewodniczący:
Członek:
14 osób
120 min.
4 SPL.04
AU.32
D 9.01.2023 13.00 aula Przewodniczący:
Członek:
26 osób
120 min.
5 HGT.06 D 9.01.2023 13.00 12 Przewodniczący:
Członek:
5 osób
150 min.
6 EKA.04 DK 12.01.2023 8.00 31 Przewodniczący:
Członek:
Operator:
8 osób
180 min.
7 EKA.04 DK 12.01.2023 8.00 32 Przewodniczący:
Członek:
Operator:
8 osób
180 min.
8 PGF.08 DK 16.01.2023 8.00 44 Przewodniczący:
Członek:
8 osób
180 min.
9 AU.36 DK 16.01.2023 12.30 31 Przewodniczący:
Członek:
Operator:
1 osoba
180 min.
10 EKA.05 DK 17.01.2023 8.00 31 Przewodniczący:
Członek:
Operator:
10 osób
180 min.
11 PGF.07 DK 17.01.2023 8.00 44 Przewodniczący:
Członek:
Operator:
11 osób
180 min.
12 AU.30 Dk 18.01.2023 8.00 44 Przewodniczący:
Członek:
Operator:
1 osoba
180 min.

 

Harmonogram Egzaminu Praktycznego poza szkołą

Lp. Zawód Oznaczenie kwalifikacji Miejsce egzaminu Data oraz godzina egzaminu Uwagi
1. Tapicer DRM.05 Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2
ul. Jagiellońska 65
70-382 Szczecin
03.06.2022
godz.8.00
Zgłosić należy się 30 min. przed egzaminem. Zabieramy:
– dowód osobisty,
– długopis z czarnym wkładem
– wodę w butelce
2 Tapicer DRM.05 Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2
ul. Jagiellońska 65
70-382 Szczecin
03.06.2022
godz.12.30
Zgłosić należy się 30 min. przed egzaminem. Zabieramy:
– dowód osobisty,
– długopis z czarnym wkładem
– wodę w butelce
3 Tapicer DRM.05 Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 2
ul. Jagiellońska 65
70-382 Szczecin
03.06.2022
godz.17.00
Zgłosić należy się 30 min. przed egzaminem. Zabieramy:
– dowód osobisty,
– długopis z czarnym wkładem
– wodę w butelce
4 Tapicer DRM.05 Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wielkopolskich
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
63-100 Śrem
07.06.2022
godz.12.30
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
5 Tapicer DRM.05 Branżowa Szkoła I Stopnia im. Stanisława Mikołajczyka
ul. Kcyńska 48
62-100 Wągrowiec
14.06.2022
godz.12.30
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
6 Ślusarz MEC.08 Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Stanisława Staszica
ul. Koszarowa 10
67-300 Szprotawa
04.06.2022
godz.8.00
Sala 002
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
7 Ślusarz MEC.08 Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Stanisława Staszica
ul. Koszarowa 10
67-300 Szprotawa
06.06.2022
godz. 8.00
Sala 002
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
8 Stolarz DMR. 04 Technikum Zawodowe Nr 4 w Zespole Szkół Technicznych
ul. Koszalińska 81
78-100 Szczecinek
07.06.2022
godz. 8.00
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
9 Piekarz SPC.03 Technikum Przemysłu Spożywczego
ul. Wawrzyna 19
61-658 Poznań
08.06.2022
godz.17.00
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem
10 Sprzedawca HAN.01 Zespół Szkół Zawodowych PBO Sp z. o.o
ul. Botaniczna 77
65-392 Zielona Góra
13.06.2022
godz.12.30
Zabieramy:
– dowód osobisty,
– książeczkę epidemiologiczno-sanitarna,
– strój roboczy.
Zgłaszamy się w szkole na godzinę przed egzaminem