Andrzejkowe czary – mary

Andrzejkowe czary – mary

Każdego roku data 30 listopada jest przez wszystkich dobrze kojarzona, ponieważ swoje imieniny obchodzi wtedy każdy Andrzej. Nie są to jednak zwykłe imieniny, gdyż bierze w nich udział cała Polska. W naszej szkole tego dnia uczniowie klasy 2LO zorganizowali mroczne świętowanie. Apel rozpoczął się od przybliżenia uczniom idei andrzejek, a następnie osoby chętne mogły zmierzyć się w konkurencjach związanych z wróżbami. Kolejnym punktem programu miał być pokaz mody, jednak  nauczyciele (oprócz wychowawczyni 2LO) z niewiadomych przyczyn, niestety,  nie dołączyli do wspólnej zabawy. Później- jak tradycja andrzejkowa każe-  każdy miał okazję powróżyć sobie przy stolikach przygotowanych przez poszczególne klasy. Teraz przyjdzie nam czekać na spełnienie tego, co nam wywróżono!!!

dsc_0203dsc_0205dsc_0207dsc_0209

Kategorie