Studniówka 2017

Studniówka 2017

Dnia 14 stycznia2017r., odbyła się długo wyczekiwana studniówka klas maturalnych w ZSLiT w Gubinie.

Klasy 3LOj/m, 4Tl, 4Te, 4Tżiu oraz 4Tf spotkały się, aby wspólnie świętować przed jednym z najważniejszych egzaminów w życiu.

Przygotowania na ten wyjątkowy wieczór trwały od kilku miesięcy. W sklepach co rusz pojawiały się nowe kreacje, coraz strojniejsze i eleganckie. Nie zabrakło również stresu, przecież to ostatni czas na zabawę z kolegami i koleżankami z klasy. Później zostanie już tylko odliczanie dni do matury, ciągła nauka i powtórki.

Maturzyści przystąpili do ważnego egzaminu określającego ich dojrzałość i moim zdaniem, zdali go nad wyraz dobrze. Studniówka okazała się być bardzo kulturalną imprezą, uczniowie podeszli do niej z wielkim szacunkiem, a skończyli z uśmiechem na twarzach. Myślę, że wspomnienia z tamtego wieczoru zostaną w maturzystach na długie lata.

Nie zabrakło również kadry pedagogicznej i rodziców. Bariera, która dzieliła uczniów i nauczycieli została w czasie tego wieczoru przełamana, a wszyscy bawili się razem, nie bacząc na różnicę wieku.

Wieczór studniówkowy jest wyjątkową i niepowtarzalną chwilą w życiu każdego młodego człowieka. Wszyscy będziemy pamiętać ten czas przez wiele lat i wspominać dobrą zabawę oraz przyjemność z przygotowań i oczekiwania.

Należy docenić ulotność tej osobliwej chwili, bo właśnie to czyni ją niezastąpioną, a jak pisała Wisława Szymborska: ”Nic dwa razy się nie zdarzy”.

Katarzyna Rogatko- kl. III LOj

Kategorie