Jeszcze tylko jeden krok…

Jeszcze tylko jeden krok…Kuszczak_2

5 grudnia 2014 roku odbył się etap okręgowy, czyli eliminacje do ścisłego finału Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Spośród 7500 uczestników z całej Polski do tego etapu dostało się 70 najlepszych w tym nasz uczeń: Adrian Kusczak z klasy IV Technikum Logistycznego w ZSLiT. Olimpiada została na stałe umieszczona prez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych, dlatego Adrian jest już zwolniony z etapu pisemnego egzaminu zawodowego. Ostatni etap odbędzie się 6 marca 2015 roku w Poznaniu. Tam, na zwycięzców czekają indeksy na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu, cenne nagrody rzeczowe, płatne staże i praktyki w najlepszych firmach logistycznych oraz nagrody sponsorów i propozycje stypendiów w uczelniach wyższych w całej Polsce. Nam pozostaje życzyć szczęścia i trzymać kciuki.

Na przestrzeni trzech ostatnich lat do etapu okręgowego Olimpiady Logistycznej zakwalifikowało się 10 uczniów z naszej szkoły. tegoroczny sukces naszego ucznia pokazuje kolejny raz, że Technikum Logistyczne w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych ma najzdolniejszą młodzież nie tylko w Gubinie, ale także taką, która z powodzeniem rywalizowac może z najlepszymi zielonogórskimi szkołami ponadgimanazjalnymi.

 Adrianie – gratulujemy!

Sponsorzy_VII_OOL

Kategorie